Anasayfa > İndirme-Download

PDFZilla programı indir


PDFZilla programını indirmek için tıklayın

PDFZilla, bir dosya dönüştürme programıdır. PDF dosyalarını HTML, TXT, WORD, RTF, JPEG, GIF, PNG, TIF, SWF dosya türlerine dönüştürebilir.

Programın kullanımı da çok kolay. Öyle ayrıntı ve ayarlar içinde uğraşmadan hızlı bir şekilde dosya dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan bir PDF dosyasını seçin. Daha sonra çıktı dosya türünü ayarladıktan sonra 'Start/Başlat' tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.

Bir PDF dosyasının içeriğini kopyalayamıyor, içinde bulunan resimleri alamıyor ya da PDF değil de diğer dosya türleri şeklinde düzenlemek istiyorsanız program sizin yardımınıza koşar.

Görsel bir ekrana sahip olduğu için menüler arasında kaybolmadan kolay bir şekilde dönüştürme işini gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; PDF dosyasını Word dosya türüne çevirmek için 'PDF to Word Converter' tuşuna tıklayın. Gelen pencereden + işaretine (ya da File menüsüne tıklayıp dosya/klasör seçimi yapılabilir) tıklayıp PDF dosyasını seçin. 'Start Converter Now' tuşuna tıkladıktan sonra dönüştürme başlatılır. Yine bu kısımda çıktı klasör konumu ayarlanabilir ve sürükle bırak yoluyla da dosya taşıyabilirsiniz.

Ayrıca çıktı dosya türü içinde olmasını istediğiniz kısım ya da sayfaları 'Options' içinden seçebilirsiniz. Örneğin Word dosya türüne dönüştürülürken dosya içinde bulunan resimler varsa onları alıp almayacağına, Word XP uyumluluğu gibi ayarlar yapabilir, TXT dosyalarda sayfaların tümünü ya da sadece belirli sayfayı dönüştürebilirsiniz.

Program hem kolay hem kullanışlı hem de maharetlidir. Türkçe dosyalarda hiç sorun yaşamadan dönüştürme işlemini gerçekleştirebiliyor.

Kısıtlama ve lisans:
Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.