Anasayfa > İndirme-Download

Logo Tasarım Programı programı indir


Logo Tasarım Programı programını indirmek için tıklayın

Kullanımı çok kolay bu uygulama ile kendi logolarınızı dakikalar içerisinde tasarlayabilirsiniz. Profesyonel olmanıza gerek yok, yüksek kalitede ve profesyonel bir logo, ikon, forum imzası ve daha fazlasını tasarlamak için ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada!

Yazılım fiyatı : 50 Tl dir.

Logo Tasarım Programını kullanarak yüzlerce hazır logodan istediğinizi düzenleyebilir veya kendi logolarınızı oluşturabilirsiniz. Levhalar, küreler, bayraklar, spor içerikli ifadeler, özel kullanımlar için özgü ifadeler, kullanacağınız harfler için değişik yazı tipleri, ışıklandırma efektleri ve isteğinizi karşılayabilecek birçok özellik bulunmaktadır.

Programın kolay arayüzü sayesinden aradığınız logoya kolayca oluşturabilirsiniz. Program Türkçe'dir.

Kendi logolarınızı menüdeki araçları kullanarak kısa sürede oluşturabilirsiniz. Ayrıca ana menüde seçtiğiniz logoları yine bu araçları kullanarak düzenleyebilir, onlarca yazı karakterinden birini kullanarak istediğiniz yazıyı yazabilir, oluşturduğunuz logoları JPEG, TIFF, PNG, WMF, BMP ve PDF formatlarında kaydedebilirsiniz.

Logo Tasarım Programı; logo tasarımları ile uğraşanlar için çok büyük bir kolaylık sağlıyor.

Kendinize göre yeni logolar yapabilirsiniz. Eğer ben kendim sıfırdan yaparım logomu derseniz yeni sayfa açıp programın sağladığı birçok kolaylık sayesinde logolarınızı oluşturabilirsiniz.

Logo Tasarım Programı tüm kullanıcıların profesyonel logolar yapmasını sağlayacak bir yazlımıdır.

Bir kaç dakika içerisinde inanılmaz grafikler, logolar ve reklam sloganları hazırlayabileceksiniz.

Döndürme, ölçekleme gibi işlemler için güçlü grafik motoru

Gölge, Şeffaflık, Parlaklık, Blur, Gradient, vb gibi nesne ve metin düzenleme, özel efektler gibi bir çok özellik içermektedir.